John FruscianteI

John Anthony Frusciante

9,2
9 ocen występów osoby
powrót do forum osoby John Frusciante

całkowicie nie przyjmuje tego do wiadomości.. Nie wiem jak mógł zrobic to fanom.. ja wiem wiem kariera solowa przede wszystkim, ale jakos nie wyobrazam sobie "under the bridge" i wiele wiele innych piosenek bez niego.. jego gitary i głosu :(

janet1

też się rozczarowałam;/ bez jego solówek i chórku to już nie będzie to samo.
pocieszam się,że może wróci.w końcu w 1992 też odszedł.na rok?

GrLouie_

Wtedy odszedł na 5 czy 6 lat :/

hubertwzx

hm.to nic:D
na razie chciałabym usłyszeć jakiś kawałek z tym nowym gościem,którego nazwiska nie pamiętam.Jest już gdzieś coś takiego?

GrLouie_

w lipcu chyba wchodzą do studia, wiec bedziesz niedługo miał okazje go usłyszec ;p

janet1

czekam z niecierpliwością,ciekawa jestem czy choć w przybliżeniu dorówna Johnowi. ale jestem dobrej myśli :D wiesz czy za chórek tenże Klinghoffer też będzie robił?;D
i dla ścisłości "miałA" ; )

GrLouie_

hah tak własnie myślałam, że płeć przekręciłam ;D wybacz ;p Nie wiem jak bedzie z chórkami, ale jesli tak to cieżko będzie mu dorównać Johnowi ;D

janet1

wybaczam ;P
ale tak sobie myślę, że bez żadnego "drugiego głosu" u Red Hotów byłoby trochę pusto. i coraz bardziej nie mogę się doczekać,żeby usłyszeć jak to wszystko wyjdzie;)

GrLouie_

może znowu matka Johna zaśpiewa :D

janet1

hyy,jak to??
nie słyszałam o tym! opowiedz mi! ;p:D

GrLouie_

Gail Frusciante, matka Johna, znana z wokalnego udziału w "Under the Bridge".
<-- to tak w skrócie :D

janet1

uał,serio? kurczę,nie słyszałam o tym;p

GrLouie_

niektórzy mogą mówić że najlepszym gitarzystą jest Hendrix albo Page, a dla mnie numerem 1. i tak zawsze będzie John :) człowiek-legenda, kocham jego solówki, zwłaszcza w Otherside i Scar Tissue ;) a Under the bridge mam ustawione jako budzik więc codziennie rano budzi mnie gitarka Johny'ego ;p i RHCP bez niego już nie będzie tym samym RHCP :(

fanów zespołu zapraszam do wpisywania się:
http://www.filmweb.pl/topic/1384615/najlepsza+piosenka.html

p.s. a ten motyw z matką dobry ;x

Red_hot08

no tak, tlyko ciekawe jestem czy jeszcze zyje ;pp

GrLouie_

nie popełnia się dwukrotnie tego samego błędu, nie wróci... powinniście to zrozumieć, jeżeli jesteście JEGO fanami nade wszystko, nie RHCP.

janet1

Odszedł John, niech żyje Josh! Moim zdaniem, dobry przyjaciel z Ataxii jest idealnym zastępstwem dla Johna w szeregach Papryczek ;) A płyta "I'm With You" jest... mmm... cudowna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones