PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11843}

Wściekłe psy

Reservoir Dogs
7,9 222 753
oceny
7,9 10 1 222753
8,2 46
ocen krytyków
Wściekłe psy
powrót do forum filmu Wściekłe psy

Ostatnie przyjechałem do domu rodzinnego to postanowiłem sobie obejrzeć ten 500 raz. Moja mama pyta się co oglądam. Ja na to ''Klasyk kina, najwybitniejszy film Tarantina dzięki któremu stał się sławny''. Ona na to ''A to obejrzę z tobą''. W połowie filmu(scena w której Orange zabija Blonda) mama wychodzi i mówi ''Nie podoba mi się film'' A ja się pytam ''Co?! Jak to?! Przecież ma aż 8.0 na filmwebie i jest moim ulubionym filme''. A ona ''Nudny, grupka debili cały czas tylko gada i nie ma akcji''. Wszyscy jesteście zaproszeni na jej pogrzeb.

kilek1

Jakiś nekrolog? Mam prezentacje z polskiego.

ocenił(a) film na 8
kilek1

rzekłabym: Lubię to!, ale chyba nie wypada życzyć źle czyjejś matce...

ocenił(a) film na 8
kilek1

Co to za argument, że ma 8.0 na filmwebie? Mi wiele filmów, które mają tutaj ponad 8 się nie podoba, a wiele, które mają około 6 są świetne. Ile ludzi tyle opinii. Lubię filmy Tarantino, ale Wściekłe Psy nie podeszły mi zbytnio. I tu się zgadzam, że momentami nudnawy. Pomimo zajebistej gry aktorskiej i dobrego scenariusza.

ocenił(a) film na 9
MatrixLag

Masz gust gorszy od mojego psa, ale że o gustach się nie dyskutuje - to nie zdradzę Tobie jego imienia. Z Timberlakiem nie było nudno, co?

użytkownik usunięty
kilek1

Podaj adres.

ocenił(a) film na 10
kilek1

Kiedy?
Podaj Adres to wpadnę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones