PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11843}

Wściekłe psy

Reservoir Dogs
7,9 222 586
ocen
7,9 10 1 222586
8,2 45
ocen krytyków
Wściekłe psy
powrót do forum filmu Wściekłe psy

''Wściekłe psy'' to pierwszy w całości obejrzany przeze mnie film Tarantino, i szczerze mówiąc nie widzę w tym filmie nic szczególnego. Przede wszystkim oczekiwałem dobrego filmu gangsterskiego. Ten w zasadzie ciężko przypisać do jakiegokolwiek gatunku, akcji tu nie wiele, dramatu raczej też, trochę czarnej komedii, tematyka niby przestępcza, ale trudno go nazwać filmem gangsterskim. Mamy wszystkiego po trochu. Technicznie nie ma się co czepiać, aktorsko także, ale brak w tym filmie jakiejkolwiek iskry bożej. Fabuła jest prosta, brak w ogóle tempa w prowadzeniu akcji, i nie chodzi mi tu o jakieś strzelaniny, już mniej więcej za połową filmu wyjaśnia się kto jest zdrajcą. Nie wiele tu scen zapadających w pamięć, żadnych większych emocji nie budziły we mnie te postacie ani ich historia.

Cały film dzieję się praktycznie w jednym miejscu, i skupia się na dialogach. Byłbym w stanie to zaakceptować, tylko żeby pociągnąć film w takiej surowej formie potrzeba naprawdę genialnych dialogów, jakiejś intrygi, pomysłu czegoś więcej niż rzucanie ch.. na lewo i prawo i ciągłego mierzenia do siebie z broni.
Świeżo po obejrzeniu 'Pulp Fiction...uważam za znacznie lepszy film.

ocenił(a) film na 8
KrupierX1

Wszystko wypada. Każdy może mieć swoje zdanie. Szkoda, że nie oceniłeś żadnego filmu.

ocenił(a) film na 4
KrupierX1

Dopiero co założyłem konto rozbity do cna straconym czasem, ale już naprawiam błąd. Dla mnie film na 4. Dobrze że przynajmniej zmywarkę zdążyłem załadować w trakcie.

ocenił(a) film na 8
KrupierX1

Czyli czas był nie do końca zmarnowany. Znam o wiele gorsze, przy oglądaniu których przeczytałam cały Instagram. Edit: to chyba oksymoron - przeczytać Instagram.

ocenił(a) film na 4
forzaroma

Świetny komentarz tylko, że trochę za dużo punktów dałeś... Jak dla mnie najsłabszy film Tarantino jaki widziałem.

forzaroma

Bardzo trafna recezja. Trafiona w punkt. Wyszczególnione wszystkie słabizny filmu i w ógole stylu Tarantino. Nie obejrze go. Zdjecia wystarcza.

ocenił(a) film na 7
forzaroma

Prawda, gdy zaczęłam to oglądać spodziewałam się jakiegoś naprawdę dobrego filmu, ale okazało się, że nie był aż tak dobry. Przykro mi to mówić, ale przez większość czasu był nudny, dynamika dwóch postaci jedynie zapadła mi dobrze w pamięci, no i Pan Różowy, on był spoko, ale wydaję się, że to zwyczajnie nie film dla mnie, dialogi były spoko, ale film sam w sobie?? Well..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones