PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11843}

Wściekłe psy

Reservoir Dogs
7,9 222 753
oceny
7,9 10 1 222753
8,2 46
ocen krytyków
Wściekłe psy
powrót do forum filmu Wściekłe psy

Pytanie

użytkownik usunięty

Ktoś mi powie jak zginął pan Brązowy? Kiedy wysiadali z auta to Pomarańczowy mówi do niego: ,,Krew ci tylko napłynęła do oczu'' a potem Pomarańczowy mówi do Białego że Brązowy nie żyje. Czy w takim razie pan Pomarańczowy zabił Brązowego???

ocenił(a) film na 10

Brązowy dostał wcześniej kulkę w głowę, stąd ta krew (wspominano o tym wcześniej, kiedy Biały i Różowy rozmawiali w magazynie). Scena w samochodzie miała miejsce zaraz po tym, Brązowy umiera właśnie od tego.

użytkownik usunięty
Sida__

Ale nie jest pokazane że ktoś do niego strzela w głowę...

ocenił(a) film na 10

Nie, bo w ogóle nie jest pokazany przebieg akcji w miejscu, które okradali. A on dostał kulkę już wtedy.

użytkownik usunięty
Sida__

No to jakim cudem dał radę jeszcze prowadzić potem samochód? Nie bardzo mi się to kupy trzyma...

Bo był twardzielem

użytkownik usunięty
mejbirdus

Mimo tego to jednak niemożliwe

Obejrzyj sobie film - 7 psychopatów. Ten rónież potwierdza teorie, że można żyć z kulą w głowie przynajmniej kilka chwil

strzał w głowę niekoniecznie jest śmiertelny,a tym bardziej nie natychmiast

użytkownik usunięty
awksom

Ok przyjmuję taką możliwość :)

awksom

I to zależy gdzie się trafi :)

mativandamme

amerykańska kongresmenka Gabrielle Giffords dostała w tył głowy, kula przeleciała przez lewą półkulę mózgu i tuż nad oczodołem i babka żyje choć częściowo sparaliżowana, ale żyje

awksom

ajajajajajajajaajaja

To co się działo na akcji - to zupełnie inna sprawa. Ja oglądałem scenę strzelaniny Białego z policjantem z radiowozu parę razy i zastanawiałem się, czy nie mógł zginąć właśnie wtedy - od jakiejś zbłąkanej policyjnej puli. Gdy Biały odchodzi od auta nie widać, czy przednia szyba nie jest czasem przestrzelona.

Inna sprawa, że gdy Brązowy prowadzi wóz, gwałtownie uderza w auto z przodu, a z rany na głowie, którą widać zaraz potem może wynikać, że - ...i tak to odebrałem za pierwszym razem - w trakcie stłuczki uderzył głową w kierownicę i od tego umarł - co pasowałoby do absurdalnych sposobów umierania u Tarantino pod tytułem: "zginął, bo toster strzelił grzanką" lub "zginął, bo auto podskoczyło na wyboju".

juliancio_wodnik

Zmieniam zeznania - z radiowozu nie padają strzały, z resztą zajeżdża on od tyłu, więc pierwsza z moich wersji odpada, ale opcja z kierownicą jest na tyle głupia, że pasuje mi do całości.

ocenił(a) film na 1

Złamał sobie głowę uderzając w kiere ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones