PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11843}

Wściekłe psy

Reservoir Dogs
7,9 222 753
oceny
7,9 10 1 222753
8,2 46
ocen krytyków
Wściekłe psy
powrót do forum filmu Wściekłe psy

Jak w temacie, dlaczego Eddie zginal, w scenie pod koniec filmu, skoro poczatkowo nikt do niego
nie celowal? Jak rozumiem zabil go White, ktory jednak wczesniej musialby zabic Joe, do ktorego
celowal, a jesli tak to wydaje mi sie to bardzo naciagane.

ocenił(a) film na 8
balaclava13

Mr. White oddał chyba 2 strzały, pierwszy w Joe, drugi w Eddiego.

użytkownik usunięty
theGodfather8

Mr Pink strzelił do niego. Pod koniec wybiega z bronią w ręku. Przynajmniej tak mi sie wydaje xd

ocenił(a) film na 8

I jeszcze zdążył się schować? Moim zdaniem Mr. White zabił obydwu.

ocenił(a) film na 8
theGodfather8

Zgadza się, Mr White był kozakiem :)

theGodfather8

Dokładnie tak było, Mr.White oddał 2 strzały, a że nikt nie celował w głowe (do lukasz00009) - to chyba normalne że łatwiej trafić w korpus, ciężko tutaj mówić o precyzjii w takiej sytuacji... ;)

ocenił(a) film na 10
balaclava13

https://www.youtube.com/watch?v=qpIPQa32Aug#t=97

Polecam obejrzeć ;)

użytkownik usunięty
balaclava13

Wygląda na to że po prostu Mr. White zabił obydwóch pierw strzelając do Joego a potem do Eddiego. Ciekawi mnie tylko dlaczego nikt nie celował w głowę.

Ps. Zobaczcie sobie ten niesamowicie naturalny upadek Eddiego :D

balaclava13

Joe strzelił w Orange'a , White w Niego, Eddie w White'a, który wykorzystał impet postrzału, obrócił się i zabił Eddiego. Różowy się schował i nie brał udziału w akcji

balaclava13

DZIĘKI ZA KLIKNIĘCIE, ŻE TEMAT MOŻE MIEĆ SPOILERY. TYTUŁ W OGÓLE NIC MI NIE POWIEDZIAŁ!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones