PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11843}

Wściekłe psy

Reservoir Dogs
7,9 222 689
ocen
7,9 10 1 222689
8,2 46
ocen krytyków
Wściekłe psy
powrót do forum filmu Wściekłe psy

Blue&Brown

ocenił(a) film na 9

Będąc szczerym, obu bohaterów uważam za niedopracowanych. O ile krótki występ Pana Brązowego ładnie komponuje się z tym, że jest nim sam Tarantino tak jego śmierć jest zwyczajnie kiepska. Co się niby stało, krew zalała mu oczy i umarł, czy przeżył faktyczny postrzał w głowę, a inni pozwolili mu prowadzić z kulą w mózgu?

Ale to jednak Blue jest dla mnie prawdziwą zagwozdką. Jaka jest w ogóle jego rola w tym filmie? Co więcej, nie wyłapałem nawet czy cokolwiek mówi. Powinien być jednym z głównych bohaterów tak jak reszta ekipy, ale jego występ ogranicza się do siedzenia. Myślę, że powinno dograć się kilka scen z jego udziałem i wydłużyć film o 5-10 minut, albo całkowicie usunąć go ze scenariusza.

ocenił(a) film na 8
AgentB

Zastanawiam się, czy Pan Brown nie zginął od postrzału Pana Orange kiedy to Pan White strzela do policjantów. Wyją syreny, słychać strzały White'a, tłucze się szyba w aucie. Może w tym czasie Pan Orange postrzelił Browna i White tego nie usłyszał?

ocenił(a) film na 7
AgentB

Co do Mr. Blue: Kiedy Mr. Pink w rozmowie o napiwkach mówi o kelnerce, że spodziewał się po niej czegoś więcej, Mr. Blue pyta: "What's special? Take you in the back and suck your dick?".

W ogóle to Eddie Bunker (który grał Mr. Blue) to w prawdziwym życiu były zakapior, który spędził w sumie 18 lat w różnych więzieniach, a pod koniec lat 70. stał się pisarzem (napisał kilka sfilmowanych powieści). Tarantino chciał go jakoś tam uhonorować, dając mu rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones