PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11843}

Wściekłe psy

Reservoir Dogs
7,9 222 689
ocen
7,9 10 1 222689
8,2 46
ocen krytyków
Wściekłe psy
powrót do forum filmu Wściekłe psy

Dalej jest cos ciekawego? Jeśli bedzie parę głosów na "tak", to może zacznę od 30-tej minuty i jakoś dotrwam do końca...

ocenił(a) film na 7
artinplus

Jeśli nie zaciekawiło Cię do trzydziestej minuty, chyba nie zaciekawi Cię do końca, ale chyba niesprawiedliwością wobec filmu jest ocenianie przed obejrzeniem do końca, więc mimo wszystko polecam zobaczyć.

ocenił(a) film na 8
artinplus

Może po prostu nie gustujesz w klimacie Tarantina.

ocenił(a) film na 7
artinplus

Niestety na tym polega twórczość Tarantino, dobre rozmowy o pierdołach ale zbytnio przedłużające powodują znużenie i zniechęcenie do filmu. Osobiście uważam że filmy Tarantino to sinusoida fantastycznych momentów ale także beznadziejnych.

ocenił(a) film na 8
artinplus

Nie oglądaj i usuń ocenę:)

ocenił(a) film na 3
artinplus

po 30-tej minucie jest ciut lepiej, ale wytrwac ciężko.
Film dla wyznawców Tarantino.
Zawsze się zastanawiam, czy wielbiciele tego reżysera zachwycaliby się jego filmami,
gdyby nie wiedzieli, że to jego.
Jak krytykowaliby wszechobecną krew, zupełnie bezsensowne
znęcanie się nad zakładnikiem/policjantem, który mógł się im przydac np. do ucieczki,
czy to,że facet leży pół filmu nieprzytomny z raną brzucha w kałuży krwi a potem zbiera mu się
na dyskusje i nawet umie głośno krzyczec, czy wreszcie wizyta głównego szfa po nieudanym skoku
w miejscu trefnym?!?
Przecież to same bzdury...

ocenił(a) film na 6
przemez2

Ja chyba nigdy juz nie zapalam sympatia do Tarantino... Jesli za jego najlepsze dziela fani uznaja Wsciekle Psy i Pulp Fiction... FIlmy, ktore, uwazam, ustawily poprzeczke dosc nisko... WIec dziwne, ze od dwudziestu lat ich nie przebil

jasiu15

Widocznie nie masz takiego gustu, jak rzeczeni "fani". Ja również.

Uwielbiam Tarantino za Kill Bill (I oraz II), Django i Bękarty Wojny, moim zdaniem najlepszy jego film. Natomiast z Pulp Fiction mam taki problem, że ma momenty genialne, a także bardzo przeciętne i zwyczajnie nudne, także też trudno mi dojrzeć w nim kultowość, choć za kultową postać uznaję Mię Wallace.

ocenił(a) film na 7
CasperChase

Kill Bill, Bękarty i Django też najlepsze dla mnie. Pulp Fiction to przede wszystkim świetna muzyka i klimat oraz kilka tekstów. Też fenomen Pulp do mnie nie przemawia podobnie jak Wściekłe Psy.

ocenił(a) film na 7
przemez2

Jak oglądałem Django to nie wiedziałem, że Tarrantino był reżyserem a ocenę wystawiłem jak najbardziej pozytywną.
Pulp Fiction to film kultowy musiałem zobaczyć a Reservoir Dogs zobaczyłe bo to reżyseria by Tarantino. :)

ocenił(a) film na 9
przemez2

oglądałem pulp fiction nie wiedząc że to jego :P

ocenił(a) film na 10
artinplus

nie rozumiem ludzi ktorzy oceniaja filmy po 30 minutach ogladania

ocenił(a) film na 3
artinplus

ja do oglądałem do końca dałem szanse, żeby ocenić trzeba oglądnąć uważnie i starać się obiektywnie oglądać. Pomimo że nie lubię Tarantino jego filmy są "nijakie" "nużące" gdzie przeciąga strasznie sceny akcji. To Django i Pulp Fiction uważam za dobre. Reszta to gnioty, a ten film jest wybitnym gniotem. Rozumiem że to rok 92 ale bez jaj.. nuda nuda nuda. Nie wiem skąd taka ocena, jest masa lepszych filmów które mają gorszą ocenę. Ale rozumiem że jest moda na "Apple" i choć jest gówniane to wszyscy się jarają to tak samo jest moda na "Tarantino" więc też mimo że film pewnie by dostał 6-7 to dostanie 8-10 bo Tarantino...

ocenił(a) film na 9
kaszmirowski

moda na Tarantiono...prosze cie...Trantino to nie gowniany Apple...z reszta po obejrzeniu jakim filmom dajesz 10tki daruje sobie dalszy komentarz...idz oglądac Batmana...

ocenił(a) film na 3
carnivore1

zabolała czyjaś opinia inni niz twoja?

ocenił(a) film na 9
kaszmirowski

Twoja gramatyka mnie boli...w Batmanie juz widziałem lepszą...

ocenił(a) film na 9
carnivore1

co fakt to fakt nie ma mody na tarantino

ocenił(a) film na 9
scyrpion

true - to nie kiecka ktora po sezonie ląduje na dnie szafy albo na śmietniku

ocenił(a) film na 9
artinplus

Jestem w szoku.

ocenił(a) film na 1
artinplus

Ja wytrwałem do końca ale gorszego dziadostwa ciężko znaleźć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones