PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11843}

Wściekłe psy

Reservoir Dogs
7,9 222 689
ocen
7,9 10 1 222689
8,2 46
ocen krytyków
Wściekłe psy
powrót do forum filmu Wściekłe psy

Średnio

ocenił(a) film na 6

Szczerze powiem spodziewałem się czegoś więcej po tym filmie,momentami był po prostu
nudny,gdyby nie kilka śmiesznych dialogów i kilku ciekawych scen których i tak było mało to by
było dno i 5 kilo mułu.

Oskar_17

1. Śmieszne dialogi- to nie komedia tylko thriller gangsterski i to klasyka gatunku
2. Moim zdaniem wszystkie dialogi są super od analizy piosenek Madonny do finałowej masakry, a scena śmierci Blondyna za pierwszym razem każdy rozdziawia gębę
3. Jeśli film jest nudny bo jest dużo dialogów tzn. że nie odpowiada ci styl Tarantino i obejrzyj sobie jakiś film akcji
jestem otwarty na dyskusję :)

ocenił(a) film na 6
awksom

Uwielbiam Tarantino,ale tym filmem mnie nie zachwycił po prostu;p Pulp Fiction, Django czy Bękarty Wojny były znakomite pod każdym względem ale Wściekłe Psy nie rzuciły mnie na kolana,choć jak mówiłem wcześniej kilka scen było całkiem ok,np.rozmowa o Madonnie tz. o jej piosence;)A jak dobrze wiemy w filmach Tarantino zawsze jest kilka dialogów śmiesznych co jest jego konikiem ewidentnie,a to,że był to gatunek; thriller gangsterski to przecież nie jest powiedziane,że nie może być tam kilku śmiesznych prawda?Patrz na filmy wyżej wymienione;)Tak czy inaczej Tarantino jest świetnym reżyserem i aktorem również.

Oskar_17

wiesz główne przesłanie tego filmu to "Gangsterzy nie są fajni" więc nie mogło być śmiesznie

ocenił(a) film na 6
awksom

Ale jak większość ludzi mają poczucie humoru

Oskar_17

hej ogarnij sytuację prosty napad sie spieprzył dwóch nie żyje jeden sie wykrwawia, ktoś jest zdrajcą dowcipy opowiadali przed akcją

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones